ERMAK-SAN

ERMAK MAKİNE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

            Teknolojinin en son yeniliklerini uygulayarak büyük bir hızla ülkemizde ve dünyada sektöründe en iyisini yapabilmek için çalışmalarını sürdürmekte ve hizmet vermeye devam etmektedir.

            İmal ettiğimiz her marka kırıcı yedek parçalarının ve ithal ettiğimiz TOPA Kırıcılarının gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tam kapasite ile çalıştığını görmek ERMAK olarak bizleri fazlasıyla memnun etmektedir, dolayısıyla bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Sektör de edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ERMAK marka Kırıcı imalatına başlayıp Tamamen yerli üretim olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.  İmal etmiş olduğumuz ERMAK marka Hidrolik Kaya Kırıcılarını Dünyanın birçok ülkesine ihraç etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin bize göstermiş olduğu güven sayesinde bunu başardık.

            Hedefimiz en iyisini, en güzelini, en kalitelisini yapabilmek, adımızı bütün dünyaya duyurabilmektir.

            Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile gelişen teknolojileri de takip ederek AR-GE çalışmalarına başlayan firmamız, sürekli gelişimi hedeflemiştir. Hızlı ve profesyonel ekip anlayışı ile Sektörde geleceğe güvenli adımlarla yürümektedir. Gücümüzü sizden alıyoruz.

Saygılarımla

Yönetim Kurulu Bşk.

Mustafa KARA